MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 8996376
nr 899 6376
Bokskåp
Sent 1800-tal, Frankrike, längd: 102, djup: 50, höjd: 142
Kondition: skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:04:03
2.600 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr